top of page

Створення індивідуального авторського дизайну для авто

Ця сторінка для тих, хто шукає нестандартні візуальні рішення, які будуть неповторними.

Створення дизайну для транспортного засобу, будь це автомобіль, мотоцикл, яхта, вагон або літак, вимагає особливого підходу. Це окрема, вузькопрофільна ніша, яка включає не тільки створення красивої картинки для клієнта.

Щоб дизайн був успішно втілений у життя відповідно до візуалізації, і не спричинив технічних складностей при оклеюванні, дуже важливо враховувати і розуміти форми авто, всі вигини, выштамповку, розташування ручок, логотипів, написів. Важливо враховувати та розуміти місця технічних розрізів та інших нюансів, які є важливими в момент обклеювання авто.

Дизайнер працює в одній команді і з клієнтом, і з тими, хто готуватиме матеріали та оклеюватиме транспорт.

Якщо ви хочете розробити персональний дизайн для авто, тоді довірте це питання професіоналам! Якісний результат оклеювання багато в чому залежить від правильної підготовки робочих макетів.


Дизайн ми поділяємо на три частини:

 

1. Стайлінг частковий. Це може бути використання та поєднання кольорових, структурних, матових, сатинових та глянцевих плівок, друк на плівці, плівки-хамелеони, хром, карбон. Варіантів безліч.


2. Стайлінг при повній перетяжці. Створення зображення для друку всього автомобіля. Це може бути камуфляж або абсолютно індивідуальний дизайн під конкретний автомобіль.

3. Брендування. Створення рекламного дизайну для компаній.

Будь-який дизайн визначається індивідуально.

bottom of page