top of page

Автостайлінг

Стайлінг авто – це зміна зовнішнього вигляду, що не впливає на технічні параметри транспорту.


ГОТОВІ РІШЕННЯ СТАЙЛІНГУ:  

Це один із найцікавіших варіантів зміни образу вашого авто!
Поєднання різних кольорів, матових, глянцевих та суперглянцевих плівок, разні текстури, металізовані плівки, "шрамування" або "татуювання" та багато інших варіантів, які зроблять ваш автомобіль ексклюзивом на дорогах, що володіють своїм характером, та відображають характер свого власника.

Палітри плівок різних брендів, таких як 3M, AVERY, ORACAL, TECKWRAP, HEXIS, які є в нашій студії, допоможуть вам визначитися із підбором кольору і структури. 
 

3D программа допоможе побачити, як буде виглядати цей колір на автомобілі. 
 

Є ще один різновид стайлінгу – це друк дизайну на вибраній плівці. Дизайн можна вибрати готовий або замовити індивідуальну розробку. В даному випадку ви отримуєте два шари плівки, посилений захист від пошкоджень. Чому подвійну? Тому що надруковане на плівці зображення зверху ламінується ще одним шаром прозорої плівки. Це захищає друк від витирання і захищає від вигоряння на сонці. . Ламінаційний шар може бути глянцевим або матовим.


Термін експлуатації плівок у нашому кліматичному поясі від 4 до 7 років, залежно від умов експлуатації та інших факторів.

Демонтаж плівки проводиться без пошкоджень заводської фарби. Не залишає плям, залишків клею, а поверхня лакофарбового покриття залишається в тому ж стані, як була перед оклеюванням.

 

Для замовлення: 

 

bottom of page