top of page

Брендування і комерційний дизайн для корпоративного транспорту

Брендування – це дієва, бюджетна і довгострокова реклама вашего бренду. В якості рекламного носія використовують корпоративний, найманий, рідше власний транспорт. Ви можете бути впевнені, що ваш транспортний засіб буде помітний на дорогах, і куди би ви не поїхали, реклама буде працювати на вас.

Це також є спосіб підкреслити корпоративний стиль, впізнаваність вашого бренду. В багатьох брендбуках та гайдлайнах розробляють дизайни для різних видів транспорту: вантажні, мікроавтобуси, легкові та мототранспорт. 

При правильній розробці дизайна ваш автомобіль буде стильним рекламним носієм. При створенні дизайна повинні враховуватися такі фактори, як корпоративний стиль, кольорова гамма бренда і колір авто. Необхідно врахувати також форму і динаміку транспорту, та такі особливості авто, як ручки, двері, молдинги, глибокі виштамповки на корпусі авто, вікна та багато іншого. Тому, якщо ваша компанія, не має власного гайдлайну або в ньому немає корпоративних автомобілів, краще віддати розробку макета професійному дизайнеру, який розуміється на особливостях підготовки дизайну для подальшого оклеювання транспорту.

 

 

В нашій студії ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані плівки відомих брендів, разробленні спеціально для нанесення на транспорт. Автомобилі, поїзди, літаки, яхти - увесь цей транспорт схильний до більш агресивного впливу навколишнього середовища, таких як сонце, вода, швідкість вітру та інше. Також транспорт має дуже викривленні форми, і саме з такими урахуваннями розроблаються плівки для транспорту. Ще одним важливим фактором у використанні саме спеціально призначених плівок є їх просте демонтування. Такі плівки не залишають клейову основу на авто, та не змінюють колір авто в місцях, де вони знаходилась плівка.

Ми маємо власне виробництво, що прискорює процес виготовлення, та дозволяє надавати приємну вартість, уникаючи посередницьких нарахувань. В нашому цеху знаходяться широкоформатний принтер, ламінатор та ріжучий плотер. Все це знижує кінцеву вартість продукції для замовника.

Для замовлення:

 

bottom of page